Czujniki temperatury

Czujniki temperatury do kontaktowego pomiaru temperatury cieczy, powierza, gazów, elementów maszyn i urządzeń.

Acse Sp. z o.o. w Krakowie prowadzi produkcję, kompletację oraz sprzedaż aparatury kontrolno-pomiarowej do pomiaru, regulacji i rejestracji głównie temperatury, wilgotności, ciśnienia, itp. Dostarczamy przemysłowe czujniki temperatury dla wielu gałęzi przemysłu, ciepłownictwa, budownictwa, wentylacji i klimatyzacji. Produkujemy zarówno rezystancyjne jak i termoelektryczne czujniki temperatury o szerokim zakresie mierzonych temperatur, średnic, długości i rodzajów osłon oraz przyłączy procesowych.

Czujnik temperatury jest podstawowym element pomiarowym układów automatyki stosowanym niemal we wszystkich procesach produkcyjnych. Dostępne w naszej ofercie czujniki temperatury to czujniki rezystancyjne (RTD: Pt100, Pt500, Pt1000) oraz czujniki termoelektryczne (termopary typu: J, K, N, S, R, B). Nasze czujniki pod względem budowy i zastosowania zostały podzielone różne grupy. Są to czujniki głowicowe (zakończone głowicą przyłączeniową), czujniki kablowe (zakończone przewodem podłączeniowym), czujniki płaszczowe (wykonane ze specjalnego przewodu płaszczowego) oraz czujniki do klimatyzacji i wentylacji. Czujniki temperatury do klimatyzacji i wentylacji są to głównie czujniki do pomiaru temperatury zewnętrznej, temperatury otoczenia i temperatury powietrza w kanałach wentylacyjnych.

Kiedy zachodzi taka konieczność wykonujemy indywidualne projekty czujników temperatury według określonych potrzeb i wzorów przesłanych przez odbiorców. W każdym przypadku nasz personel służy wiedzą oraz pomocą w zakresie doboru najkorzystniejszego rozwiązania. Proponujemy krótkie terminy realizacji zamówień oraz korzystne ceny. Wysoka, jakość świadczonych usług sprawiła, że stale poszerzamy krąg odbiorców czujników temperatury.

Nawiązaliśmy współpracę z renomowanymi krajowymi i zagranicznymi producentami urządzeń oraz aparatury kontrolno-pomiarowej, przez co możemy zaproponować Państwu najnowsze rozwiązania techniczne w zakresie pomiaru, regulacji, rejestracji i monitoringu temperatury. W naszej ofercie znajdują się również mierniki tablicowe, regulatory, rejestratory oraz szeroka gama przetworników temperatury, wilgotności, ciśnienia, poziomu, pH, przewodności, itp., które uzupełniają nasze czujniki temperatury.

W celu uzyskania szczegółowych informacji o poszczególnych czujnikach temperatury zachęcamy do odwiedzenia strony naszego serwisu.

 

Zapoznaj się z naszą ofertą:
Regulatory temperatury

Rejestratory temperatury