Przetworniki wilgotności

Przetworniki wilgotności względnej, absolutnej i punktu rosy – czujniki wilgotności.

Rozbudowana oferta firmy ACSE Sp. z o.o. obejmuje także przetworniki wilgotności i temperatury (higrometry) przeznaczone są do pomiaru i monitoringu wilgotności względnej powietrza.

Pragniemy poinformować, że przetworniki wilgotności mogą być dodatkowo wyposażone w czujnik temperatury (Pt100, NTC10k) umożliwiają pomiar temperatury, a co za tym idzie wyznaczanie punkt rosy, wilgotności absolutnej, stosunku zmieszania, itp. Niektóre z rodzajów przetworników mogą służyć do regulacji oraz rejestracji (dataloggery) wilgotności.

Koncentrujemy się na rozwoju, dlatego też nasz asortyment obejmują produkty wysokiej jakości doskonale spełniające swoje zadanie. Chcąc znacznie bliżej poznać dostępne warianty zarówno przetworników wilgotności jak i urządzeń z pozostałych kategorii produktowej już teraz zapraszamy do odwiedzenia strony serwisu za pośrednictwem, której prezentujemy szczegółowe specyfikacje techniczne. Co więcej, w przypadku konkretnego zainteresowania zawsze możecie się Państwo zwrócić z zapytaniem bezpośrednio do naszych pracowników, którzy chętnie służą wyczerpującymi informacjami. Ponadto możecie Państwo również skonsultować swój wybór m.in. w zakresie przetworników wilgotności firmy Delta Ohm. Ten rodzaj produktów wykorzystywany jest do pomiaru wilgotności względnej, temperatury oraz punktu rosy w wentylacji i klimatyzacji (HVAC/BEMS), przemyśle farmaceutycznym, muzeach, czystych pomieszczeniach, kanałach wentylacyjnych, stołówkach, audytoriach, salach gimnastycznych, gospodarstwach hodowlanych, szklarniach, suszarniach oraz komorach klimatycznych. Posiadamy także przetworniki wilgotności absolutnej i temperatury przeznaczone są do pomiaru wilgotności absolutnej i temperatury suszarniach.

Dbamy o to, aby proces składanego zamówienia spełniał wszelkie Państwa oczekiwania podobnie zresztą jak cena oraz termin realizacji. Zapraszamy do współpracy!

Zobacz nasze przetworniki wilgotności.