Termoregulatory

ACSE Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą, która stale się rozwija, dzięki temu może zaoferować dużą gamę urządzeń do pomiaru, kontroli, regulacji, rejestracji i monitoringu temperatury i różnych wielkości procesowych. Podstawową grupę oferowanych urządzeń stanowią przyrządy do pomiaru i regulacji temperatury, tzw. termoregulatory lub regulatory temperatury. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, jak również innowacyjnych elementów, nasze termoregulatory są urządzeniami ekonomicznymi, a zarazem z dużymi możliwościami konfiguracji i rozbudowy. Wysoka, jakość i niezawodność, nowoczesna konstrukcja i zastosowane rozwiązania pozwalają na stosowanie naszych termoregulatorów w różnych aplikacjach.

Nasze termoregulatory są stosowane w różnorodnych urządzeniach, maszynach i liniach produkcyjnych. Termoregulatory znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, w budownictwie, ciepłownictwie, a także w instalacjach klimatyzacji i wentylacji. Głównie w aplikacjach, które wymagają spełnienia szczególnie wysokich wymagań jakościowych, co, do jakości produktu końcowego (NADCAP, AMS2750 i inne). Naszymi głównymi odbiorcami jest przemysł lotniczy, motoryzacyjny, maszynowy, spożywczy oraz farmaceutyczny.

Termoregulator (regulator temperatury) jest to urządzenie, które służy do pomiaru i automatycznej kontroli i regulacji temperatury. Nasze termoregulatory współpracują z rezystancyjnymi i termoelektrycznymi czujnikami temperatury, elementem pomiarowym może być zarówno czujnik temperatury Pt100, jak również termopara (np. J, K, N, S, R, B).

Termoregulator może być wyposażony w zależności od potrzeb w różne wyjścia regulacyjne. Dostępne jest wyjście przekaźnikowe (do sterowania np. stycznikiem), wyjście napięciowe logiczne (do sterowania przekaźnikiem SSR) lub wyjście analogowe 4…20mA lub 0…10V (do sterowania zaworem regulacyjnym, falownikiem czy też tyrystorowym sterownikiem mocy).

Możemy Państwu również zaproponować inne elementy automatyki współpracujące z naszymi termoregulatorami. Są to głównie czujniki temperatury, mierniki temperatury, rejestratory temperatury, przetworniki temperatury i wilgotności, przetworniki ciśnienia i poziomu, przetworniki pH, przetworniki przewodności i konduktancji. itp.

Nasza kadra dysponująca specjalistyczną wiedzą służy pomocą w doborze urządzeń do konkretnej aplikacji, a także pomocą przy uruchomieniu dostarczonych termoregulatorów. Szczegółowe informacje i oraz szczegółowa dokumentacja techniczna dostępna jest na naszej stronie internetowej. Na naszej stronie internetowej znajdują się szczegółowe kary katalogowe, instrukcje obsługi. Dostępne jest też dedykowane oprogramowanie do zdalnej konfiguracji urządzeń i monitoringu i rejestracji regulowanego procesu.

Dostarczamy urządzenia o wysokiej, jakości i w przystępnej cenie, zapewniamy krótkie terminy realizacji i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!