Głowicowe przetworniki temperatury z wyjściem 4…20mA z serii SEM206P i SEM206TC

Głowicowe przetworniki temperatury SEM206P i SEM206TC (Status Instruments).

Głowicowe przetworniki temperatury Pt100 z wyjściem4-20mA z serii SEM206P

Przetworniki temperatury SEM206P i SEM206TC to programowalne, dwuprzewodowe przetworniki temperatury do czujników Pt100 i termopar z wyjściem 4…20mA. Przetworniki są zasilane z pętli pomiarowej i przeznaczone do montażu w głowicy czujnika temperatury lub termopary. Przetworniki SEM206P i SEM206TC przeznaczone są do przetwarzania temperatury mierzonej za pomocą zewnętrznego czujnika temperatury na standardowy sygnał analogowy 4…20mA.

Przetworniki SEM206P współpracują z rezystancyjnymi czujnikami Pt100. Natomiast przetworniki SEM206TC współpracują z termoelektrycznymi czujnikami temperatury (są to termopary: K, J, N, E, T, R, S) i oraz sygnałami mV. Czujniki Pt100 mogą być podłączane do przetwornika SEM206P linią 2 lub 3 przewodową. Przetworniki SEM206P i SEM206TC przeznaczone są do montażu w głowicy czujnika. Przetworniki są konfigurowalne z komputera przy użyciu zestawu do programowania przetworników i odpowiedniego oprogramowania. Fabrycznie przetwornik temperatury SEM206P skonfigurowany jest na zakres 0…100°C, natomiast przetwornik SEM206TC na termoparę typu K i zakres 0…1000°C ale mogą być dowolnie konfigurowanie samodzielnie przez użytkownika. Aby samodzielnie skonfigurować przetwornik temperatury wymagane jest użycie zestawu do konfiguracji przetworników oraz oprogramowania USB-Link. Przetworniki są produktem angielskiej firmy Status Instruments. Odpowiednikami głowicowych przetworników z serii SEM206P i SEM206TC są przetworniki do montażu na szynie DIN typu SEM1605P i SEM1605TC.

Przetworniki temperatury do czujników Pt100 i termopar z wyjściem 4…20mA do montażu w głowicy.

W naszej ofercie dostępne są również inne przetworniki z uniwersalnym wejściem pomiarowym do współpracy zarówno z czujnikami rezystancyjnymi i termoelektrycznymi jak i innymi sygnałami analogowymi. Oprócz przetworników temperatury do montażu w głowicy czujnika temperatury (głowicowe przetworniki) posiadamy również przetworniki do montażu na szynie DIN (przetworniki temperatury na szynę DIN). Uniwersalne przetworniki mogą być wyposażone w sygnał wyjściowy 4…20mA, 0…20mA, 0/2…10V, 0/1…5V, 0…1V oraz interfejs cyfrowy RS485 (ModBus RTU), HART, ProfiBus. Posiadamy w ofercie inne przetworniki Status Instrument, Baumer, Delta Ohm, Shinko Technos, itp. Oferujemy cały zakres różnych przetworników, podstawowe modele to SEM210, SEM310, SEM315, TTR200, TTC200, FlexTop2202, FlexTop2211, FlexTemp2301, FlexTemp2311 oraz wiele innych. Oprócz typowych przetworników temperatury oferujemy również różnego rodzaju kondycjonery sygnałów, separatory sygnałów, izolatory sygnałów, sygnalizatory graniczne, bezpieczniki temperatury, moduły logiczne, itp.

Zobacz również nasze mierniki temperatury oraz czujniki temperatury, które współpracują z powyższymi przetwornikami temperatury.

Dostawcy

ACSE Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie obszarem swojej działalności obejmuje głównie automatykę przemysłową, ciepłownictwo, wentylację, klimatyzację, także inne obszary, które wykorzystają wszelkiego rodzaju urządzenia kontolno-pomiarową oraz automatykę przemysłową. ACSE Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w roku 2005, którą stale rozszerza i rozwija podnosząc jakość i gamę oferowanych urządzeń. Firma zatrudnia wysoko wykwalikowanych personel, którzy wiedzę i doświadczenie zdobył w Krakowskiej Fabryce Aparatów Pomiarowych S.A. (KFAP S.A.). ACSE Sp. z o.o. produkuje głównie przemysłowe czujniki temperatury,  zarówno czujniki rezystancyjne, jak i termoelektryczne (termopary). Ponadto posiadamy również w ofercie szeroką gamę innych urządzeń pomiarowych, takich jak różnego rodzaju mierniki, regulatory, rejestratory przetworniki temperatury (wilgotności, ciśnienia, różnicy ciśnień, przepływu, pH, redox (ORP), przewodności), a także innych parametrów technologicznych i przemysłowych. Są to głownie przemysłowe czujniki temperatury, mierniki tablicowe, regulatory PID, rejestratory bezpapierowe i elektroniczne dataloggery, przetworniki wilgotności względnej, przetworniki niskich ciśnień, przetworniki prędkości powietrza, manometry cyfrowe, kalibratory ciśnienia, piece do kalibracji czujników temperatury, stacje meteo, deszczomierze, przetworniki do pomiaru promieniowania słonecznego (pyranometry), itp.

Dane kontaktowe

0
    0
    Twoje zapytanie
    Brak zapytańPowrót