Głowicowe przetworniki temperatury z wyjściem 4…20mA z serii SEM206P i SEM206TC

Głowicowe przetworniki temperatury 4…20mA z serii SEM206P i SEM206TC (Status Instruments).

Głowicowe przetworniki temperatury Pt100 z wyjściem4-20mA z serii SEM206P - http://acse.pl

Głowicowe przetworniki temperatury Pt100 z wyjściem4-20mA z serii SEM206P – http://acse.pl

Przetworniki temperatury SEM206P i SEM206TC to programowalne, dwuprzewodowe przetworniki temperatury do czujników Pt100 i termopar z wyjściem 4…20mA. Przetworniki są zasilane z pętli pomiarowej i przeznaczone do montażu w głowicy czujnika temperatury lub termopary. Przetworniki SEM206P i SEM206TC przeznaczone są do przetwarzania temperatury mierzonej za pomocą zewnętrznego czujnika temperatury na standardowy sygnał analogowy 4…20mA.

Przetworniki SEM206P współpracują z rezystancyjnymi czujnikami Pt100. Natomiast przetworniki SEM206TC współpracują z termoelektrycznymi czujnikami temperatury (są to termopary: K, J, N, E, T, R, S) i oraz sygnałami mV. Czujniki Pt100 mogą być podłączane do przetwornika SEM206P linią 2 lub 3 przewodową. Przetworniki SEM206P i SEM206TC przeznaczone są do montażu w głowicy czujnika. Przetworniki są konfigurowalne z komputera przy użyciu zestawu do programowania przetworników i odpowiedniego oprogramowania. Fabrycznie przetwornik temperatury SEM206P skonfigurowany jest na zakres 0…100°C, natomiast przetwornik SEM206TC na termoparę typu K i zakres 0…1000°C ale mogą być dowolnie konfigurowanie samodzielnie przez użytkownika. Aby samodzielnie skonfigurować przetwornik temperatury wymagane jest użycie zestawu do konfiguracji przetworników oraz oprogramowania USB-Link. Przetworniki są produktem angielskiej firmy Status Instruments. Odpowiednikami głowicowych przetworników z serii SEM206P i SEM206TC są przetworniki do montażu na szynie DIN typu SEM1605P i SEM1605TC.

Przetworniki temperatury do czujników Pt100 i termopar z wyjściem 4…20mA do montażu w głowicy.

W naszej ofercie dostępne są również inne przetworniki z uniwersalnym wejściem pomiarowym do współpracy zarówno z czujnikami rezystancyjnymi i termoelektrycznymi jak i innymi sygnałami analogowymi. Oprócz przetworników temperatury do montażu w głowicy czujnika temperatury (głowicowe przetworniki) posiadamy również przetworniki do montażu na szynie DIN (przetworniki temperatury na szynę DIN). Uniwersalne przetworniki mogą być wyposażone w sygnał wyjściowy 4…20mA, 0…20mA, 0/2…10V, 0/1…5V, 0…1V oraz interfejs cyfrowy RS485 (ModBus RTU), HART, ProfiBus. Posiadamy w ofercie inne przetworniki Status Instrument, Baumer, Delta Ohm, Shinko Technos, itp. Oferujemy cały zakres różnych przetworników, podstawowe modele to SEM210, SEM310, SEM315, TTR200, TTC200, FlexTop2202, FlexTop2211, FlexTemp2301, FlexTemp2311 oraz wiele innych. Oprócz typowych przetworników temperatury oferujemy również różnego rodzaju kondycjonery sygnałów, separatory sygnałów, izolatory sygnałów, sygnalizatory graniczne, bezpieczniki temperatury, moduły logiczne, itp.

Zobacz również nasze mierniki temperatury oraz czujniki temperatury, które współpracują z powyższymi przetwornikami temperatury.

Dostawcy

ACSE Sp. z o. o. w Krakowie zajmuje się produkcją i kompletacją aparatury-kontrolno-pomiarowych i urządzeń do pomiaru, kontroli, regulacji, sterowania, monitoringu i rejestracji parametrów technologicznych i procesowych w różnych gałęziach przemysłu, budownictwie, ciepłownictwie, wentylacji i klimatyzacji. Firma ACSE Sp. z o.o. produkuje różnego rodzaju czujniki temperatury, są to zarówno czujniki rezystancyjne (PTD: Pt100/Pt100), jak i czujniki termoelektryczne (termopary: J, K, L, N, E, T, R, S i B). Dodatkowo oferuje różnego rodzaju elektroniczne mierniki, uniwersalne regulatory PID (tablicowe i na szynę), rejestratory wielokanałowe, wielofunkcyjne dataloggery oraz różnego rodzaju cyfrowe przetworniki, w tym przetworniki temperatury, wilgotności, ciśnienia, różnicy ciśnień, przepływu, pH, redox (ORP), przewodności, itp. ACSE Sp. z o.o. oferuje również przetworniki niskich ciśnień, monitory różnicy ciśnień do czystych pomieszczeń (clean room), przetworniki prędkości powietrza, manometry cyfrowe, precyzyjne kalibratory ciśnienia i temperatury, kalibratory pętli prądowej, piece do kalibracji czujników temperatury, stacje meteo do farm wiatrowych, deszczomierze, przetworniki do pomiaru promieniowania słonecznego (pyranometry) do instalacji fotowoltaicznych, mierniki pyłów zawieszonych (PM), itp.

Dane kontaktowe

0
    Twoje zapytanie
    Brak zapytańPowrót