Bezprzewodowe rejestratory (dataloggery) z komunikacją radiową, WiFi, Ethernet i GSM.

Oferujemy różnego rodzaju bezprzewodowe rejestratory i dataloggery danych z komunikacją radiową, Wi-Fi, Ethernet lub GSM do pomiaru, kontroli, monitoringu i rejestracji różnych wielkości.

Nasze bezprzewodowe rejestratory (dataloggery) danych z komunikacją radiową, Wi-Fi, Ethernet lub GSM przeznaczone są do pomiaru i rejestracji temperatury, wilgotności, ciśnienia atmosferycznego, różnicy ciśnień, oświetlenia i promieniowania UV, tlenku oraz dwutlenku węgla, promieniowania słonecznego, siły i kierunku wiatru, itp. Znajdujące się w naszej ofercie rejestratory bezprzewodowe wyposażone mogą być w komunikację radiową (rejestratory radiowe), Wi-Fi, Ethernet, Modbus RTU, po sieci LoRaWAN (IoT) lub GSM/GSPRS. Nasze bezprzewodowe rejestratory (dataloggery) z komunikacją radiową, WiFi, Ethernety i GSM są stosowanie w aplikacjach przemysłowych, służbie zdrowia, laboratoriach, w szklarniach, hodowli zwierzą oraz uprawie roślin i warzyw. Dodatkowo nasze bezprzewodowe rejestratory z komunikacją radiową WiFi i Ethernet mogą służyć do pomiaru i analizy temperatury, wilgotności względnej, ciśnienia atmosferycznego, różnicy ciśnień, mikroklimatu (pomiar dwutlenku węgla oraz pyłów zawieszonych PM) w biurowcach, muzeach, archiwach i audytoriach, w transporcie (łatwo psujących się i wrażliwych towarów), wentylacji i klimatyzacji, monitoringu czystych pomieszczenia (clean room), stacjach pogodowych i meteo oraz do monitoringu procesów przemysłowych.

Dostawcy

ACSE Sp. z o. o. w Krakowie zajmuje się produkcją i kompletacją aparatury-kontrolno-pomiarowych i urządzeń do pomiaru, kontroli, regulacji, sterowania, monitoringu i rejestracji parametrów technologicznych i procesowych w różnych gałęziach przemysłu, budownictwie, ciepłownictwie, wentylacji i klimatyzacji. Firma ACSE Sp. z o.o. produkuje różnego rodzaju czujniki temperatury, są to zarówno czujniki rezystancyjne (PTD: Pt100/Pt100), jak i czujniki termoelektryczne (termopary: J, K, L, N, E, T, R, S i B). Dodatkowo oferuje różnego rodzaju elektroniczne mierniki, uniwersalne regulatory PID (tablicowe i na szynę), rejestratory wielokanałowe, wielofunkcyjne dataloggery oraz różnego rodzaju cyfrowe przetworniki, w tym przetworniki temperatury, wilgotności, ciśnienia, różnicy ciśnień, przepływu, pH, redox (ORP), przewodności, itp. ACSE Sp. z o.o. oferuje również przetworniki niskich ciśnień, monitory różnicy ciśnień do czystych pomieszczeń (clean room), przetworniki prędkości powietrza, manometry cyfrowe, precyzyjne kalibratory ciśnienia i temperatury, kalibratory pętli prądowej, piece do kalibracji czujników temperatury, stacje meteo do farm wiatrowych, deszczomierze, przetworniki do pomiaru promieniowania słonecznego (pyranometry) do instalacji fotowoltaicznych, mierniki pyłów zawieszonych (PM), itp.

Dane kontaktowe

0
    Twoje zapytanie
    Brak zapytańPowrót