Manometry cyfrowe

Manometry cyfrowe Additel do precyzyjnego pomiaru ciśnienia, niskich ciśnień i różnicy ciśnień.

ACSE Sp. z o. o. jest firmą niezwykle nowoczesną i kładącą szczególny nacisk na ciągły rozwój, co bezpośrednio przekłada się na zainteresowanie klientów poszukujących doskonałej jakości produktów.

Nasza rozbudowana oferta obejmuje rezystancyjne czujniki temperatury (Pt100, Pt500, Pt1000) oraz termoelektryczne czujniki temperatury (termopary : J, K, E, N, T, S, R, B). Co więcej, w dostępnym asortymencie odnajdziecie Państwo także urządzenia do pomiaru, regulacji, rejestracji i monitoringu temperatury, wilgotności, ciśnienia, poziomu, itp. Oprócz wspomnianych już czujników temperatury pragniemy zarekomendować również regulatory i kontrolery temperatury, mierniki i wskaźniki temperatury, rejestratory i dataloggery temperatury oraz przetworniki wilgotności i temperatury.

Kadra pracowników to wybitni w swoich dziedzinach specjaliści, którzy w sposób odpowiedzialny i z właściwym sobie zaangażowaniem realizują wszelkie powierzane projekty oraz zadania. Wśród licznych propozycji wskazujemy m.in. na precyzyjne manometry cyfrowe, kalibratory ciśnienia oraz temperatury sygnowane firmą Additel z przeznaczeniem głównie do kalibracji, wzorcowania i kontroli urządzeń do pomiaru ciśnienia, różnicy ciśnień, sygnałów analogowych oraz temperatury. Prosimy zwrócić uwagę, że przy każdym z naszych produktów, które tworzą m.in. precyzyjne manometry cyfrowe zamieściliśmy szczegółowe specyfikacje techniczne oraz zdjęcia.

Niemniej jednak, w przypadku jakichkolwiek pytań o ofertę zarówno w zakresie wzorcowe manometry cyfrowe jak i pozostałą część urządzeń pozostajemy do Państwa dyspozycji udzielając wyczerpujących informacji. Naszym odbiorcom dostarczamy innowacyjne rozwiązania na miarę potrzeb i oczekiwań, które bardzo dobrze spełniają swoje przeznaczenie podczas procesu eksploatacji. Precyzyjne manometry cyfrowe wyposażone zostały w wiele funkcji przekładających się na sprawne i niezawodne działanie. Dodatkowo rozsądne ceny będą stanowiły kolejny argument przemawiający za skorzystaniem z naszej oferty.

Szczegółowy opis znajduje się w katalogu na naszej stronie www, w dziale pt. “Manometry cyfrowe“.

Zapraszamy do współpracy!