Cyfrowe wskaźniki i mierniki temperatury

Cyfrowe wskaźniki i mierniki temperatury oraz innych wielkości procesowych.

Mierniki temperaturyFirma ACSE Sp. z o.o. w Krakowie oferuje nowoczesne urządzenia do pomiaru wielkości fizycznych m.in. cyfrowe wskaźniki, mierniki temperatury i procesu, zapewniając kompleksową ofertę aparatury kontrolno-pomiarowej. Nasze cyfrowe wskaźniki i mierniki tablicowe to urządzenia głównie do pomiaru i monitoringu temperatury. Mierniki cyfrowe współpracują z czujnikami rezystancyjnymi i termoelektrycznymi. Czujniki rezystancyjne (RTD) to głównie czujniki: Pt100, Pt500, Pt1000, Ni100, Ni1000, natomiast czujniki termoelektryczne to termopary typu J, K, N, S, R, B. Dzięki uniwersalnemu wejściu, nasze mierniki elektroniczne mogą współpracować z różnego rodzaju przetwornikami pomiarowymi przetwarzającymi wartość mierzoną na standardowy sygnał analogowy. Umożliwia to pomiar i wyświetlanie różnych wielkości fizycznych, takich jak wilgotność, ciśnienie, przepływ, poziom, pH, przewodność, itp.

Typowo wskaźnik lub miernik temperatury posiada duży i czytelny wyświetlacz, oraz różnego rodzaju wyjścia alarmowe lub retransmisyjne. Wyjścia alarmowe służą do sygnalizacji stanów alarmowych i przekroczeń ustawionych progów, natomiast wyjście retransmisyjne miernika służy do przesyłania wartości mierzonej (np. temperatury) do odległych urządzeń rejestratorów temperatury, regulatorów temperatury lub systemów sterowania i monitoringu. Opcjonalnie miernik temperatury może być wyposażony w interfejs komunikacyjny RS-485 z protokołem komunikacyjnym Modbus RSTU/ASCII. Umożliwia to łączenie naszych urządzeń ze sterownikami PLC, panelami HMI lub systemami SCADA.

Oferujemy mierniki cyfrowe w wykonaniu tablicowym (tzw. mierniki tablicowe) jak również mierniki w wykonaniu przenośnym (tzw. mierniki przenośne). Wysoka, jakość i funkcjonalność oferowany mierników temperatury i procesu powoduje, że nasze urządzenia znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Oprócz przemysłu nasze mierniki są stosowane w ciepłownictwie, wentylacji, klimatyzacji, ogrodnictwie oraz różnego rodzajach laboratoriach. W naszej ofercie znajdują się urządzenia firm Shinko Technos, Delta Ohm, itp.

Szczegółowe informacje na temat mierników temperatury i procesu można znaleźć na naszej stronie internetowej. Gdzie dostępna jest szczegółowa dokumentacja techniczna (karty katalogowe i instrukcje obsługi, a także oprogramowanie do konfiguracji i monitoringu temperatury).

Dostarczamy mierniki temperatury o wysokiej niezawodności oraz w przystępnej cenie. Zapewniamy pomoc przy doborze urządzeń, krótkie terminy realizacji i serwis.

Zobacz nasze cyfrowe mierniki temperatury.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą urządzeń pomiarowych!