Precyzyjne manometry cyfrowe ADT680 i ADT681

Manometry cyfrowe Additel ADT686Precyzyjne manometry cyfrowe

Precyzyjne manometry cyfrowe z serii ADT680 i ADT681 przeznaczone są głównie do precyzyjnego pomiaru, testowania, kalibracji oraz wzorcowania ciśnienia i różnicy ciśnień. Nasze manometry wzorcowe Additel w zależności od wersji i modelu mogą mierzyć ciśnienie względne, ciśnienia połączone (zarówno nadciśnienie jak i podciśnienie), ciśnienie absolutne oraz różnica ciśnień. Dzięki zaawansowanej technologii mikroprocesorowej i precyzyjnym czujnikom ciśnienia, manometry elektroniczne z serii ADT680 i ADT681 zapewniają wysoką stabilność i dokładność pomiaru ciśnienia.

Precyzyjne manometry cyfrowe ADT680 i ADT681 posiadają dużą funkcjonalność i łatwość w użyciu. Aby zapewnić wysoką dokładność, każdy czujnik ciśnienia zabudowany w manometrze cyfrowym jest specjalnie starzony, testowany i sprawdzany przed jego montażem. Manometry cyfrowe firmy Additel zapewniają wysoką dokładność w całym zakresie temperatury, oznacza to, że każdy czujnik ciśnienia montowany w manometrze elektronicznym jest poddawany sprawdzaniu i wzorcowaniu w kilku punktach temperatury (w zakresie -10…50°C). Podczas tego sprawdzania wyznaczane są indywidualne charakterystyki temperaturowe dla każdego czujnika ciśnienia, które są następnie zapisywane i uwzględnianie w charakterystyce pomiarowej manometru cyfrowego.

Manometry wzorcowe i kontrolne firmy Additel posiadają szeroką gamę zakresów pomiarowych, mogą mierzyć niskie ciśnienie i różnicę ciśnień w zakresie od ±2.5mbar, jak i duże ciśnienie do 2800bar. Firma Additel oferuje również zakresy połączone, do pomiaru zarówno nadciśnienia jak i podciśnienia (do 20bar). Oferuje również manometry ciśnienia absolutnego z zakresami do 350bar. A także pełną gamę manometrów różnicy ciśnień z zakresami od ±2.5mbar do ±700mbar. Manometry wzorcowe z serii ADT680 i ADT681 dostarczane są w różnych klasach dokładności (+/-0.02%, +/-0.05%, +/-0.1%FS, +/-0.2%FS). Elektroniczne manometry Additel mogą być dostarczane z różnymi przyłączami procesowymi (1/4NPT, 1/2NPT, 1/2BSP, M20x1,5, innymi).

Manometry cyfrowe i pompki kalibracyjne ciśnienia.

Pompki kalibracyjne ciśnienia do manometrów cyfrowych Additel - https://acse.pl

Additel posiada również manometry elektroniczne przeznaczone do pomiaru ciśnienia w niebezpiecznych obszarach (w strefach zagrożonych wybuchem) ADT681IS (z certyfikatem ATEX) oraz manometry do montażu panelowego. Manometry ciśnienia z serii ADT681 i ADT680W zostały rozbudowane o funkcję rejestracji ciśnienia i temperatury, która umożliwia zapis pomiarów w wewnętrznej pamięci. Funkcja rejestracji ciśnienia jest wykorzystywana do kontroli szczelności instalacji i rurociągów. Każdy zapisany rekord zawiera: datę, czas, mierzone ciśnienie i temperaturę. Zapisane dane można pobierać z manometru ciśnienia za pomocą darmowego oprogramowania Additel/Land. Dostępna jest również wersja odpłatna oprogramowanie do rejestracji i analizy pomiarów w czasie rzeczywistym Additel/Log II. Opcjonalnie do oferowanych manometrów ciśnienia i różnicy ciśnień Additel dostępne są pompki kalibracyjne i testowe (zarówno pompki pneumatyczne, jak i praski hydrauliczne ciśnienia) oraz różnego rodzaju adaptery i przejściówki z różnymi gwintami i przyłączami.

Precyzyjne manometry cyfrowe ADT680 i ADT681 znajdują zastosowanie m.in.:

 • Kalibracja manometrów ciśnienia.
 • Kalibracja przetworników ciśnienia.
 • Kalibracja przetworników różnicy ciśnień.
 • Precyzyjny pomiar ciśnienia.
 • Kontrola zaworów bezpieczeństwa.
 • Kontrola regulatorów ciśnienia.
 • Kontrola szczelności instalacji hydraulicznych i pneumatycznych.

Dostępne modele cyfrowych manometrów kontrolnych:

 • ADT681: precyzyjny manometr kontrolny ciśnienia
 • ADT681IS: precyzyjny manometr kontrolny ciśnienia w wersji iskrobezpiecznej (Exi)
 • ADT680: manometr cyfrowy ogólnego przeznaczenia
 • ADT680W: manometr cyfrowy ogólnego przeznaczenia z komunikacją bezprzewodową

Zobacz również kalibratory ciśnienia oraz pompki kalibracyjne.

Dostawcy

ACSE Sp. z o. o. w Krakowie zajmuje się produkcją i kompletacją aparatury-kontrolno-pomiarowych i urządzeń do pomiaru, kontroli, regulacji, sterowania, monitoringu i rejestracji parametrów technologicznych i procesowych w różnych gałęziach przemysłu, budownictwie, ciepłownictwie, wentylacji i klimatyzacji. Firma ACSE Sp. z o.o. produkuje różnego rodzaju czujniki temperatury, są to zarówno czujniki rezystancyjne (PTD: Pt100/Pt100), jak i czujniki termoelektryczne (termopary: J, K, L, N, E, T, R, S i B). Dodatkowo oferuje różnego rodzaju elektroniczne mierniki, uniwersalne regulatory PID (tablicowe i na szynę), rejestratory wielokanałowe, wielofunkcyjne dataloggery oraz różnego rodzaju cyfrowe przetworniki, w tym przetworniki temperatury, wilgotności, ciśnienia, różnicy ciśnień, przepływu, pH, redox (ORP), przewodności, itp. ACSE Sp. z o.o. oferuje również przetworniki niskich ciśnień, monitory różnicy ciśnień do czystych pomieszczeń (clean room), przetworniki prędkości powietrza, manometry cyfrowe, precyzyjne kalibratory ciśnienia i temperatury, kalibratory pętli prądowej, piece do kalibracji czujników temperatury, stacje meteo do farm wiatrowych, deszczomierze, przetworniki do pomiaru promieniowania słonecznego (pyranometry) do instalacji fotowoltaicznych, mierniki pyłów zawieszonych (PM), itp.

Dane kontaktowe

0
  Twoje zapytanie
  Brak zapytańPowrót