Precyzyjne manometry cyfrowe ADT680 i ADT681

Manometry cyfrowe Additel ADT686Precyzyjne manometry cyfrowe z serii ADT680 i ADT681 przeznaczone są głównie do precyzyjnego pomiaru, testowania, kalibracji oraz wzorcowania ciśnienia i różnicy ciśnień. Nasze manometry wzorcowe Additel w zależności od wersji i modelu mogą mierzyć ciśnienie względne, ciśnienia połączone (zarówno nadciśnienie jak i podciśnienie), ciśnienie absolutne oraz różnica ciśnień. Dzięki zaawansowanej technologii mikroprocesorowej i precyzyjnym czujnikom ciśnienia, manometry elektroniczne z serii ADT680 i ADT681 zapewniają wysoką stabilność i dokładność pomiaru ciśnienia.

Precyzyjne manometry cyfrowe ADT680 i ADT681 posiadają dużą funkcjonalność i łatwość w użyciu. Aby zapewnić wysoką dokładność, każdy czujnik ciśnienia zabudowany w manometrze cyfrowym jest specjalnie starzony, testowany i sprawdzany przed jego montażem. Manometry cyfrowe firmy Additel zapewniają wysoką dokładność w całym zakresie temperatury, oznacza to, że każdy czujnik ciśnienia montowany w manometrze elektronicznym jest poddawany sprawdzaniu i wzorcowaniu w kilku punktach temperatury (w zakresie -10…50°C). Podczas tego sprawdzania wyznaczane są indywidualne charakterystyki temperaturowe dla każdego czujnika ciśnienia, które są następnie zapisywane i uwzględnianie w charakterystyce pomiarowej manometru cyfrowego.

Manometry wzorcowe i kontrolne firmy Additel posiadają szeroką gamę zakresów pomiarowych, mogą mierzyć niskie ciśnienie i różnicę ciśnień w zakresie od ±2.5mbar, jak i duże ciśnienie do 2800bar. Firma Additel oferuje również zakresy połączone, do pomiaru zarówno nadciśnienia jak i podciśnienia (do 20bar). Oferuje również manometry ciśnienia absolutnego z zakresami do 350bar. A także pełną gamę manometrów różnicy ciśnień z zakresami od ±2.5mbar do ±700mbar. Manometry wzorcowe z serii ADT680 i ADT681 dostarczane są w różnych klasach dokładności (+/-0.02%, +/-0.05%, +/-0.1%FS, +/-0.2%FS). Elektroniczne manometry Additel mogą być dostarczane z różnymi przyłączami procesowymi (1/4NPT, 1/2NPT, 1/2BSP, M20x1,5, innymi).

Manometry cyfrowe i pompki kalibracyjne ciśnienia.

Pompki kalibracyjne ciśnienia do manometrów cyfrowych Additel - https://acse.pl

Additel posiada również manometry elektroniczne przeznaczone do pomiaru ciśnienia w niebezpiecznych obszarach (w strefach zagrożonych wybuchem) ADT681IS (z certyfikatem ATEX) oraz manometry do montażu panelowego. Manometry ciśnienia z serii ADT681 i ADT680W zostały rozbudowane o funkcję rejestracji ciśnienia i temperatury, która umożliwia zapis pomiarów w wewnętrznej pamięci. Funkcja rejestracji ciśnienia jest wykorzystywana do kontroli szczelności instalacji i rurociągów. Każdy zapisany rekord zawiera: datę, czas, mierzone ciśnienie i temperaturę. Zapisane dane można pobierać z manometru ciśnienia za pomocą darmowego oprogramowania Additel/Land. Dostępna jest również wersja odpłatna oprogramowanie do rejestracji i analizy pomiarów w czasie rzeczywistym Additel/Log II. Opcjonalnie do oferowanych manometrów ciśnienia i różnicy ciśnień Additel dostępne są pompki kalibracyjne i testowe (zarówno pompki pneumatyczne, jak i praski hydrauliczne ciśnienia) oraz różnego rodzaju adaptery i przejściówki z różnymi gwintami i przyłączami.

Precyzyjne manometry cyfrowe ADT680 i ADT681 znajdują zastosowanie m.in.:

 • Kalibracja manometrów ciśnienia.
 • Kalibracja przetworników ciśnienia.
 • Kalibracja przetworników różnicy ciśnień.
 • Precyzyjny pomiar ciśnienia.
 • Kontrola zaworów bezpieczeństwa.
 • Kontrola regulatorów ciśnienia.
 • Kontrola szczelności instalacji hydraulicznych i pneumatycznych.

Dostępne modele cyfrowych manometrów kontrolnych:

 • ADT681: precyzyjny manometr kontrolny ciśnienia
 • ADT681IS: precyzyjny manometr kontrolny ciśnienia w wersji iskrobezpiecznej (Exi)
 • ADT680: manometr cyfrowy ogólnego przeznaczenia
 • ADT680W: manometr cyfrowy ogólnego przeznaczenia z komunikacją bezprzewodową

Zobacz również kalibratory ciśnienia oraz pompki kalibracyjne.

Dostawcy

ACSE Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie obszarem swojej działalności obejmuje głównie automatykę przemysłową, ciepłownictwo, wentylację, klimatyzację, także inne obszary, które wykorzystają wszelkiego rodzaju urządzenia kontolno-pomiarową oraz automatykę przemysłową. ACSE Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w roku 2005, którą stale rozszerza i rozwija podnosząc jakość i gamę oferowanych urządzeń. Firma zatrudnia wysoko wykwalikowanych personel, którzy wiedzę i doświadczenie zdobył w Krakowskiej Fabryce Aparatów Pomiarowych S.A. (KFAP S.A.). ACSE Sp. z o.o. produkuje głównie przemysłowe czujniki temperatury,  zarówno czujniki rezystancyjne, jak i termoelektryczne (termopary). Ponadto posiadamy również w ofercie szeroką gamę innych urządzeń pomiarowych, takich jak różnego rodzaju mierniki, regulatory, rejestratory przetworniki temperatury (wilgotności, ciśnienia, różnicy ciśnień, przepływu, pH, redox (ORP), przewodności), a także innych parametrów technologicznych i przemysłowych. Są to głownie przemysłowe czujniki temperatury, mierniki tablicowe, regulatory PID, rejestratory bezpapierowe i elektroniczne dataloggery, przetworniki wilgotności względnej, przetworniki niskich ciśnień, przetworniki prędkości powietrza, manometry cyfrowe, kalibratory ciśnienia, piece do kalibracji czujników temperatury, stacje meteo, deszczomierze, przetworniki do pomiaru promieniowania słonecznego (pyranometry), itp.

Dane kontaktowe

0
  0
  Twoje zapytanie
  Brak zapytańPowrót