ACSE Sp. z o.o. - czujniki temperatury

Rezystancyjne czujniki temperatury (Pt100, Pt500, Pt1000) oraz czujniki termoelektryczne (tzw. termopary K, J, N, T, S, R, B).

ACSE Sp. o.o. - czujniki temperaturyACSE Sp. z o.o. produkcje rezystancyjne czujniki temperatury (Pt100, Pt500, Pt1000, itp.) i termoelektryczne czujniki temperatury (tzw. termopary typu: K, J, N, E, T, S, R, B). Zajmuje się również kompletacją oraz sprzedażą aparatury kontrolno-pomiarowej i urządzeń automatyki. Oferowane urządzenia przeznaczone są głównie do pomiaru, regulacji, kontroli, monitoringu i rejestracji temperatury, wilgotności względnej powietrza, ciśnienia, poziomu, przepływu, pH, przewodności (konduktancji), prędkości powietrza i wielu innych wielkości fizycznych. W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim: elektroniczne regulatory temperatury, cyfrowe wskaźniki temperatury i mierniki tablicowe temperatury, mikroprocesorowe rejestratory temperatury z zapisem na papierze oraz graficzne rejestratory temperatury z zapisem na w pamięci i na karcie, przetworniki temperatury i wilgotności, przetworniki pH, redox (ORP) oraz konduktywności, pirometry do bezkontaktowego pomiaru temperatury, itp.

Oferujemy pełną gamę aparatury kontrolno-pomiarowej wraz z doradztwem technicznym, handlowym i serwisem oferowanych urządzeń. Współpracujemy z renomowanymi producentami urządzeń oraz aparatury kontrolno-pomiarowej w kraju i za granicą. Możemy Państwu zaproponować najnowsze rozwiązania techniczne, o uznanej jakości i w najlepszych cenach.

Oferowane przez nas urządzenia znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, laboratoriach, budynkach użyteczności publicznej, szklarniach i gospodarstwach rolniczych m.in.: w energetyce, ciepłownictwie, przemyśle metalurgicznym (hutniczym), przemyśle maszynowym, przemyśle motoryzacyjnym, przemyśle chemicznym, przetwórstwie tworzyw, przemyśle spożywczym, przemyśle farmaceutyczny i itp.

Jesteśmy przedstawicielem i dystrybutorem urządzeń automatyki następujących firm: Shinko Technos (cyfrowe mierniki, regulatory i rejestratory temperatury, Delta Ohm (przetworniki i mierniki), Halstrup Walcher (przetworniki niskich ciśnień i różnicy ciśnień), STS Sensor Technik Sirnach AG (przetworniki ciśnienia i hydrostatyczne sondy poziomu), Status Instruments (przetworniki temperatury (głowicowe i na szynę DIN), Ohkura Electric (rejestratory papierowe i wideograficzne) , Additel (manometry cyfrowe, kalibratory ciśnieni i temperatury, pompki kalibracyjne), Optris (pirometry i czujniki temperatury na podczerwień), Metronic (rejestratory elektroniczne i przeliczniki przepływu) i innych.

Produkujemy czujniki temperatury rezystancyjne (m.in.: Pt100, Pt500, Pt1000) oraz czujniki termoelektryczne (termopary typu: K, J, N, T, S, R, B). Nasze rezystancyjne czujniki temperatury mogą być wyposażone w sensory temperatury Pt100, Pt500, Pt1000, Ni100, Ni1000 lub inny element pomiarowy. Natomiast czujniki termoelektryczne mogą być wyposażony w termopary typu: K, J, N, T oraz termopary platynowe typu S, R lub B. Nasze sondy temperatury mogą być wykonane z przewodem podłączeniowy (tzw. kablowe czujniki temperatury), z aluminiową głowicą oraz kostką ceramiczną wyposażoną w zaciski podłączeniowe (tzw. głowicowe czujniki temperatury, wkłady pomiarowe), a także czujniki temperatury w obudowach z tworzywa sztucznego (głównie do klimatyzacji i wentylacji: czujniki temperatury zewnętrznej oraz temperatury otoczenia). Czujniki termoelektryczne mogą być wyposażone w osłony ze stali żaroodpornej do pomiaru wysokich temperatur. Natomiast termopary platynowe wyposażone są w osłony ceramiczne (C610, C799, inne) do pracy w ekstremalnie wysokich temperaturach. Produkujemy również termopary płaszczowe, zarówno wyposażone w czujniki rezystancyjne jak i termoelektryczne. Czujniki płaszczowe charakteryzuje głównie mała średnica, odporność na wstrząsy oraz możliwość swobodnego kształtowania (wyginania).

Ofertę produkowanych czujników temperatury uzupełniają przewody kompensacyjne i termoparowe, złącza termoparowe (wtyki i gniazda kompensacyjne) do współpracy z czujnikami temperatury Pt100, termoparami,  cyfrowymi miernikami temperatury, elektronicznymi regulatorami i rejestratorami temperatury.

Zobacz poniżej produkowane przez firmę ACSE Sp. z o.o. czujniki temperatury Pt100 oraz termopary:

Wyniki: 1–12 z 152

 • CMP i CMJ – miniaturowe złącza termoparowe

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • CSP i CSJ – standardowe złącza termoparowe

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • NCO-11 – naczynie odwadniające i odpowietrzające

  Szczegóły
 • NCP-1 – naczynie poziomowe i kondensacyjne

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • PAM – panele z gniazdami termoparowymi

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • PAS – panele z standardowymi gniazdami termoparowymi

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • PMIFB – miniaturowe gniazda panelowe do termopar

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • Przewody kompensacyjne i termoelektryczne do czujników temperatury

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • PSIFB – standardowe gniazda panelowe do termopar

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • PTOPE-33, PTTJE-33, PTTKE-33 – czujniki temperatury

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • PTOPE-34, PTTJE-34, PTTKE-34 – czujniki temperatury

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • PTOPSW, PTTJSW, PTTKSW – czujniki temperatury

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły