Additel - kalibratory ciśnienia

Additel – kalibratory ciśnienia, temperatury i pętli prądowej,  manometry cyfrowe, pompki i praski kalibracyjne ciśnienia, piece do kalibracji i wzorcowania czujników temperatury.

AdditelAdditel Corporation jest wiodącym producentem przemysłowych i laboratoryjnych urządzeń do kalibracji i wzorcowania ciśnienia, różnicy ciśnień oraz temperatury (czujników temperatury). Firma Additel produkuje głównie kalibratory ciśnienia (ciśnienia względnego, absolutnego i różnicy ciśnień), precyzyjne manometry cyfrowe, pompki i praski kalibracyjne do kalibracji i wzorcowania przetworników ciśnienia, różnicy ciśnień i manometrów. Oprócz manometrów cyfrowych i kalibratorów ciśnienia firma Additel oferuję szeroką gamę urządzeń do pomiaru, kalibracji i wzorcowania rezystancjach czujników temperatury oraz termopar. Są to głównie piecyki z suchym blokiem pomiarowym, mierniki temperatury, rejestratory (skanery) oraz kalibratory temperatury i sygnałów analogowych do kalibracji i wzorcowania czujników temperatury (zarówno czujników rezystancyjnych jak i czujników termoelektrycznych (termopar).

Dzięki zaawansowanej technologii mikroprocesorowej i najnowocześniejszym krzemowym czujnikom ciśnienia, urządzenia do kalibracji ciśnienia firmy Additel zapewniają wysoką niezawodność, stabilność i dokładność pomiaru w szerokim zakresie mierzonego ciśnienia. Urządzenia Additel są ekonomicznym rozwiązaniem dla różnych aplikacji do pomiaru ciśnienia. Urządzenia Additel posiadają dużą funkcjonalność oraz są łatwe w użyciu.

Aby zapewnić wysoką dokładność, każdy sensor ciśnienia stosowany w urządzeniach do kalibracji i wzorcowania ciśnienia jest specjalnie starzony, testowany i sprawdzany przed zamontowaniem w kalibratorze lub manometrze. Urządzenia firmy Additel zapewniają wysoka dokładność w całym zakresie temperatury. Oznacza to, że każdy czujnik ciśnienia jest poddawany sprawdzaniu w kilku punktach temperatury (w zakresie -10…50°C). Podczas tej próby wyznaczane są indywidualne charakterystyki temperatury dla każdego czujnika, które są następnie zapisane i uwzględnianie w charakterystyce pomiarowej kalibratora ciśnienia czy też manometru cyfrowego (wzorcowego).

Precyzyjne kalibratory i manometry ciśnienia firmy Additel zostały tak zaprojektowane, aby spełniać wszystkie potrzeby użytkownika, posiadają szeroką gamę zakresów pomiarowych i klas dokładności. Jeżeli potrzebujesz mierzyć niskie ciśnienie lub bardzo wysokie, Additel zapewni ci takie urządzenia, które zaspokoją wszystkie potrzeby zakładów przemysłowych i laboratoriów wzorcujących. Additel oferuje kalibratory ciśnienia oraz manometry cyfrowe, które mierzą ciśnienie w zakresie od ±2.5mbar do 4200bar.

Firma Additel może również zaproponować urządzenia do pomiaru zarówno nadciśnienia, podciśnienia, ciśnienia absolutnego, ciśnienia barometrycznego oraz różnicy ciśnień. Urządzania Additel nie tracą dokładności i zapewniają taką samą wysoką dokładność przy pomiarze nadciśnienia jak i podciśnienia. Additel oferuje szeroki wybór zakresów pomiaru ciśnienia połączonego (nadciśnienia/podciśnienia) do 20bar. Oferuje również czujniki ciśnienia absolutnego z zakresami do 350bar oraz pełną gamę czujników różnicy ciśnień z zakresami od ±2.5mbar do ±700mbar. Additel posiada również manometry cyfrowe przeznaczone do pomiaru ciśnienia w niebezpiecznych obszarach ADT681IS (z certyfikatem ATEX). Uzupełnieniem oferty do pomiaru, wzorcowania i kalibracji urządzeń do pomiaru ciśnienia jest szeroka gama pompek i prasek do kalibracji ciśnienia, zarówno pneumatycznych jak i hydraulicznych (do kalibracji wysokich ciśnień).

Jeśli potrzebujesz zamontować manometr cyfrowy w panelu lub szafie pomiarowej, Additel posiada również wersję manometru do zabudowy tablicowej. Niektóre kalibratory ciśnienia i manometry cyfrowe zostały rozbudowane o funkcję rejestracji danych oraz transmisję cyfrową. Umożliwiają one rejestrację danych w wewnętrznej pamięci. Następnie zapisane dane można pobierać z urządzenia za pomocą darmowego oprogramowania Additel/Land lub przy pomocy oprogramowania do rejestracji w czasie rzeczywistym i analizy pomiarów Additel/Log II (odpłatny). Funkcja rejestracji umożliwia zastosowanie manometrów Additel do prób ciśnieniowych rurociągów ciepłowniczych, wodociągowych, gazowniczych oraz różnych innych instalacji przemysłowych.

Oprócz urządzeń do pomiaru i wzorcowania ciśnienia firma Additel w Polsce oferuje również urządzenia do pomiaru, kalibracji i wzorcowania czujników temperatury i termopar. Czujniki temperatury oraz termopary mogą być sprawdzanie i wzorcowane za pomocą szerokiej gamy piecyków i pieców do kalibracji i wzorcowania temperatury. W naszej ofercie znajdują się piece do kalibracji oraz wzorcowania czujników temperatury z suchym blokiem pomiarowym z serii ADT875. Piecyki kalibracyjne do kalibracji temperatury firmy Additel umożliwiają kalibrację czujników temperatury, zarówno rezystancyjnych (RTD: Pt100, Pt500, Pt1000, itp.) jak i termoelektrycznych (termopary:  J, K, N, E, T, R, S, B) w zakresie -33…1210°C. Do piecyków kalibracyjnych oferowana jest również szeroka gama referencyjnych czujników (wzorcowych), kalibratorów procesowych oraz precyzyjnych mierników temperatury i wielokanałowych rejestratorów temperatury (skanerów).

Urządzenia firmy Additel są niezrównane pod względem jakości wykonania, niezawodności i solidności. Polska jest jednym z krajów w którym oferowane są przyrządy firmy Additel. Przyrządy firmy Additel są oferowane w Polsce od kilkudziesięciu lat.

Zobacz oferowane w Polsce produkty firmy Additel: kalibratory ciśnienia, manometry cyfrowe, kalibratory temperaturypompki kalibracyjne ciśnienia, piecyki do kalibracji czujników temperatury.

Strona firmy Additel: http://www.additel.com

Wyniki: 1–12 z 46

 • ADT102 – zestaw adapterów i złączek

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • ADT103 – zestaw adapterów z szybkimi złączami

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • ADT104 – zestaw adapterów

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • ADT121, ADT123 – bloki przyłączeniowe z dodatkowymi złączami

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • ADT209 – kalibratory pętli prądowej

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • ADT210 – kalibratory pętli prądowej

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • ADT220 – wielofunkcyjne kalibratory sygnałów analogowych

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • ADT221A – wielofunkcyjne kalibratory temperatury i sygnałów

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • ADT222A – wielofunkcyjne kalibratory temperatury i sygnałów

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • ADT223A – wielofunkcyjne kalibratory temperatury i sygnałów

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • ADT672 – precyzyjne kalibratory ciśnienia

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • ADT680, ADT680W – manometry cyfrowe ciśnienia

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły