Additel - kalibratory ciśnienia

Additel – kalibratory ciśnienia, temperatury i pętli prądowej, precyzyjne manometry cyfrowe, pompki, praski kalibracyjne ciśnienia oraz piecyki do kalibracji i wzorcowania czujników rezystancyjnych o termopar.

AdditelAdditel Corporation jest wiodącym producentem przemysłowych i laboratoryjnych kalibratorów ciśnienia, kalibratorów temperatury, precyzyjnych manometrów cyfrowych oraz pompek i prasek kalibracyjnych do kalibracji ciśnienia, temperatury i sygnałów analogowych. Dzięki zaawansowanej technologii mikroprocesorowej i najnowocześniejszym krzemowym czujnikom ciśnienia, urządzenia firmy Additel zapewniają wysoką niezawodność, stabilność i dokładność pomiaru w szerokim zakresie. Urządzenia Additel są ekonomicznym rozwiązaniem dla różnych aplikacji ciśnieniowych. Urządzenia Additel posiadają dużą funkcjonalność oraz są łatwe w użyciu.

Aby zapewnić wysoką dokładność, każdy krzemowy czujnik ciśnienia zabudowany w urządzeniu jest specjalnie starzony, testowany i sprawdzany przed zamontowaniem w kalibratorze lub manometrze. W urządzeniach Additel zapewniona jest wysoka dokładność w całym zakresie temperatury. Oznacza to, że każdy czujnik ciśnienia jest poddawany sprawdzaniu w kilku punktach temperatury (w zakresie -10…50°C). Podczas tej próby wyznaczane są indywidualne charakterystyki temperatury dla każdego czujnika, które są następnie zapisane i uwzględnianie w charakterystyce pomiarowej kalibratora ciśnienia czy też manometru cyfrowego (wzorcowego).

Precyzyjne kalibratory i manometry ciśnienia firmy Additel zostały tak zaprojektowane, aby spełniać wszystkie potrzeby użytkownika, posiadają szeroką gamę zakresów pomiarowych i klas dokładności. Jeżeli potrzebujesz mierzyć niskie ciśnienie lub bardzo wysokie, Additel zapewni ci takie urządzenia, które zaspokoją wszystkie twoje potrzeby. Additel oferuje  kalibratory ciśnienia i manometry cyfrowe, które mierzą ciśnienie w zakresie od ±2.5mbar do 4,200bar.
Jeżeli twoje aplikacje wymagają pomiaru zarówno nadciśnienia jak i podciśnienia, firma Additel też może ci zaproponować takie kalibratory i manometry. Urządzania Additel nie tracą dokładności i zapewniają taką samą wysoką dokładność przy pomiarze nadciśnienia jak i podciśnienia. Additel oferuje szeroki wybór zakresów pomiaru ciśnienia połączonego (nadciśnienia/podciśnienia) do 20bar. Oferuje również czujniki ciśnienia absolutnego z zakresami do 350 bar i pełną gamę czujników różnicy ciśnień z zakresami od ±2.5mbar do ±700mbar. Additel posiada również manometry cyfrowe przeznaczone do pomiaru ciśnienia w niebezpiecznych obszarach ADT681IS (z certyfikatem ATEX). Uzupełnieniem oferty jest szeroka gama pompek i prasek do kalibracji ciśnienia, zarówno pneumatycznych jak i hydraulicznych do kalibracji wysokich ciśnień.

Jeśli potrzebujesz zamontować manometr cyfrowy w panelu, Additel posiada również wersję manometru do zabudowy tablicowej. Niektóre kalibratory ciśnienia i manometry cyfrowe zostały rozbudowane o funkcję rejestracji danych oraz transmisję cyfrową. Umożliwiają one rejestrację danych w wewnętrznej pamięci. Następnie zapisane dane można pobierać z urządzenia za pomocą darmowego oprogramowania Additel/Land lub przy pomocy oprogramowania do rejestracji w czasie rzeczywistym i analizy pomiarów Additel/Log II (odpłatny). Urządzenia firmy Additel są niezrównane pod względem jakości wykonania, niezawodności i solidności. Przyrządy firmy Additel są oferowane w Polsce już kilka lat.

Additel w swojej ofercie posiada: automatyczne kalibratory ciśnienia ADT761, ADT760, kalibratory ciśnienia ADT672, precyzyjne manometry cyfrowe (ciśnienia) ADT680, ADT681, wielofunkcyjne kalibratory temperatury i pętli prądowej ADT221A, ADT222A, ADT223A, ADT209, ADT210, pompki i praski kalibracyjne do kalibracji ciśnienia (pompki pneumatyczne ciśnienia ADT901, ADT912, ADT914, ADT916, ADT917, ADT918, ADT919, ADT920 oraz pompki hydrauliczne ADT925, ADT927, ADT928, itp) do kalibracji i testowania przetworników ciśnienia, manometrów, presostatów, piecyki do kalibracji temperatury i wzorcowania czujników rezystancyjnych i termoelektrycznych (termopar) ADT785,  itp.

Zobacz oferowane kalibratory ciśnienia, manometry cyfrowe, kalibratory temperaturypompki kalibracyjne ciśnienia, piecyki do kalibracji czujników temperatury.

Strona firmy Additel: http://www.additel.com

Wyniki: 1–12 z 39

 • ADT102 – zestaw adapterów i złączek

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • ADT103 – zestaw adapterów z szybkimi złączami

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • ADT104 – zestaw adapterów

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • ADT121, ADT123 – bloki przyłączeniowe z dodatkowymi złączami

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • ADT209 – kalibratory pętli prądowej

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • ADT210 – kalibratory pętli prądowej

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • ADT220 – wielofunkcyjne kalibratory sygnałów analogowych

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • ADT221A – wielofunkcyjne kalibratory temperatury i sygnałów

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • ADT222A – wielofunkcyjne kalibratory temperatury i sygnałów

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • ADT223A – wielofunkcyjne kalibratory temperatury i sygnałów

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • ADT672 – precyzyjne kalibratory ciśnienia

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • ADT680, ADT680W – manometry cyfrowe ciśnienia

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły