Metronic - rejestratory elektroniczne

Przeliczniki energii cieplnej i przepływu, przepływomierze, cyfrowe mierniki oraz elektroniczne i cyfrowe rejestratory temperatury do pomiaru i rejestracji temperatury, wilgotności, ciśnienia, przepływu.

Metronic AKP produkuje elektroniczne mierniki, cyfrowe rejestratory temperatury i różnych wielkości procesowych, liczniki przepływu pary, wody i gazów oraz przeliczniki energii mediów energetycznych. W ofercie znajdują się elektroniczne mierniki i rejestratory temperatury do pomiaru, rejestracji oraz monitoringu: temperatury, wilgotności, ciśnienia, przepływu i innych wielkości fizycznych. Metronic AKP produkuje głównie: elektroniczne rejestratory temperatury i mierniki temperatury oraz przepływu. Mertonic oferuje również liczniki przepływu i przeliczniki przepływu i energii, służące do pomiaru energii cieplnej i przepływu pary, wody, innych mediów ciekłych oraz skompensowanego przepływu gazów technicznych na podstawie pomiaru przepływu oraz temperatury i / lub ciśnienia. Elektroniczne rejestratory temperatury i procesu oraz przeliczniki przepływu i energii firmy Metronic znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu m.in.: liniach technologicznych, suszarniach, liniach do obróbki galwanicznej, w maszynach do przerobu gumy, autoklawach, piecach piekarniczych, piecach do wypału ceramiki, piecach do obróbki szkła, piecach do wytopu metali i szkła i obróbki cieplnej (hartowania, wyżarzania, odpuszczania) i itp.

Metronic oferuje cyfrowe rejestratory temperatury zapisem w pamięci lub na karcie pamięci (MPI-C, MPI-8, MPI-8/4, M-200, DL-2, DL-7) oraz przeliczniki skompensowanego przepływu (FP-3031, FP-3021, FP-3011, FP-401, FP-4).

Zobacz oferowane przez nas rejestratory ekranowe.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • FP-3011 – przeliczniki przepływu i energii cieplnej pary, wody i gazów

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • FP-3011N – przeliczniki przepływu i energii cieplnej pary, wody i gazów

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • FP-3031 – przeliczniki przepływu i energii cieplnej pary, wody i gazów

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • FP-3031N – przeliczniki przepływu i energii cieplnej pary, wody i gazów

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • Licznik przepływu FP4

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły