Ohkura - rejestratory temperatury

Ohkura Electric produkuje elektroniczne i mikroprocesorowe rejestratory temperatury (z zapisem na papierze), rejestratory bezpapierowe (rejestratory wideograficzne, rejestratory ekranowe, rejestratory cyfrowe).

Ohkura Electric - rejestratory temperaturyOhkura Electric Co. Ltd. jest japońskim, który produkuje głównie elektroniczne rejestratory temperatury i procesu (rejestratory ekranowe). Rejestratory temperatury produkcji Ohkura Electric przeznaczone są gównie do pomiaru, rejestracji i monitoringu temperatury, wilgotności względnej, ciśnienia, przepływu, poziomu, pH, przewodności i innych wielkości fizycznych.

Ohkura Electric Co. Ltd. produkuje głównie: papierowe rejestratory temperatury (rejestratory z zapisem na papierze), rejestratory elektroniczne (bezpapierowe rejestratory temperatury, rejestratory ekranowe, rejestratory wideograficzne, rejestratory cyfrowe), regulatory  temperatury, kontrolery temperatury, termoregulatory oraz sterowniki tyrystorowe. Szeroka oferta firmy Ohkura Electric Co. Ltd. obejmuje zarówno papierowe rejestratory temperatury jak i graficzne rejestratory temperatury z ekranem dotykowym. Urządzenia firmy Ohkura Electric Co. Ltd. stosowane są w różnych gałęziach przemysłu m.in.: różnego rodzaju liniach technologicznych, suszarniach, liniach do obróbki galwanicznej, wtryskarkach, wytłaczarkach, w maszynach do przerobu gumy, autoklawach, piecach piekarniczych, piecach do wypału ceramiki, piecach do fusingu, piecach do wytopu i obróbki cieplnej (hartowania, wyżarzania, odpuszczania) i itp.

W Polsce Ohkura Electric Co. Ltd. oferuje głównie rejestratory temperatury zapisem na papierze oraz bezpapierowe rejestratory temperatury (rejestratory graficzne) z zapisem na karcie pamięci. Są to głownie rejestratory z serii: VM7000A , VM6800, VM8800, RM10C, RM18G. Najpopularniejszym rejestratorem temperatury jest elektroniczny rejestrator temperatury i procesu z ekranem dotykowym z serii VM7000A, a szczególnie rejestrator VM7006A. Jest to rejestrator w wersji z 6 uniwersalnymi wejściami pomiarowymi. Obsługa rejestratora jest bardzo łatwa, odbywa się za pomocą ekranu dotykowego jak typowego smartfona. Uniwersalne wejścia pomiarowe sprawiają, że rejestrator może współpracować z różnymi czujnikami i przetwornikami. Mogą to być czujniki rezystancyjne (Pt100), termopary typu (J, K, E, N, T, R, S, B) oraz sygnały analogowe (prądowe lub napięciowe). Wartości mierzone (temperatury) są zapisywane w wewnętrznej pamięci na następnie wyjmowalnej karcie pamięci typu SD/SDHC.

Zobacz oferowane przez firmę Ohkura Electric Co. Ltd rejestratory z ekranem dotykowym.

Oficjalna strona firmy Ohkura Electric: http://ohkura.co.jp/en

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

 • RM18G – wielokanałowe rejestratory temperatury

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • RM18L – rejestratory temperatury z zapisem na papierze

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • VM7003A – graficzne rejestratory temperatury – 3 kanałowe

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • VM7006A – graficzne rejestratory temperatury – 6 kanałowe

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • VM7009A – graficzne rejestratory temperatury – 9 kanałowe

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • VM7012A – graficzne rejestratory temperatury – 12 kanałowe

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • VM6100 – graficzne rejestratory temperatury

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • VM6800 – graficzne rejestratory temperatury

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • VM8800A – graficzne rejestratory temperatury

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły