Ohkura - regulatory oraz elektroniczne rejestratory temperatury i procesu

Ohkura Electric - bezpapierowe rejestratory temperaturyOHKURA ELECTRIC CO., LTD produkuje głównie wielokanałowe rejestratory temperatury z zapisem na papierze (rejestratory papierowe), elektroniczne rejestratory temperatury z ekranem dotykowym, wideograficzne rejestratory procesów przemysłowych (rejestratory bezpapierowe, rejestratory ekranowe), termoregulatory, kontrolery, sterowniki, regulatory temperatury i procesu.

Firma Ohkura Electric jest japońskim producentem elektronicznych i cyfrowych urządzeń do pomiaru, regulacji, kontroli, monitoringu i rejestracji temperatury i procesów przemysłowych. Głównie są to różnego rodzaju elektroniczne rejestratory temperatury (bezpapierowe, ekranowe, wideograficzne), a także mikroprocesorowe regulatory i i sterowniki temperatury. Ohkura Electric produkuje głównie elektroniczne i cyfrowe sterowniki (uniwersalne regulatory, termoregulatory, kontrolery), wielokanałowe rejestratory temperatury i procesu (rejestratory ekranowe, bezpaierowe). Wideograficzne rejestratory temperatury produkcji Ohkura Electric przeznaczone są gównie do pomiaru, rejestracji i monitoringu temperatury, wilgotności względnej, ciśnienia, różnicy, przepływu, poziomu, pH, przewodności i innych wielkości fizycznych w różnych aplikacjach.

Ohkura Electric Co. Ltd. oferuje wielokanałowe rejestratory temperatury w tym: rejestratory papierowe (rejestratory z zapisem na papierze), rejestratory elektroniczne (rejestratory bezpapierowe, rejestratory ekranowe, rejestratory wideograficzne, rejestratory cyfrowe, graficzne rejestratory z ekranem dotykowym), elektroniczne regulatory  temperatury, kontrolery temperatury, termoregulatory oraz sterowniki temperatury. Urządzenia firmy Ohkura Electric Co. Ltd. stosowane są w różnych gałęziach przemysłu m.in.: różnego rodzaju liniach technologicznych, suszarniach, liniach do obróbki galwanicznej, wtryskarkach, wytłaczarkach, w maszynach do przerobu gumy, autoklawach, piecach piekarniczych, piecach do wypału ceramiki, piecach do fusingu, piecach do wytopu i obróbki cieplnej (hartowania, wyżarzania, odpuszczania) i itp.

Wielokanałowe rejestratory temperatury (papierowe, bezpapierowe, cyfrowe, elektroniczne, wideograficzne, graficzne)
Wielokanałowe rejestratory temperatury (papierowe, bezpapierowe, cyfrowe, elektroniczne, wideograficzne)

W Polsce Ohkura Electric Co. Ltd. oferuje głównie cyfrowe rejestratory temperatury zapisem na papierze oraz elektroniczne rejestratory bezpapierowe (tak zwane rejestratory graficzne) z wewnętrzną pamięcią oraz zapisem danych na karcie pamięci. Są to głownie rejestratory temperatury: rejestrator VM7003A (trzykanałowy), rejestrator VM7006A (sześciokanałowy), rejestrator VM7009A (dziewięciokanałowy), rejestrator VM7012A (dwunastokanałowy), rejestratory bezpapierowe VM6800 i VM8800, rejestratory z zapisem na papierze RM10C i RM18G. Najszerzej stosowanym rejestratorem temperatury jest elektroniczny rejestrator z ekranem dotykowym z serii VM7000A, a szczególnie model VM7006A. Jest to rejestrator w wersji z 6 uniwersalnymi wejściami pomiarowymi. Obsługa rejestratora jest bardzo łatwa, odbywa się za pomocą ekranu dotykowego jak typowego smartfona. Uniwersalne wejścia pomiarowe sprawiają, że rejestrator może współpracować z różnymi czujnikami temperatury i przetwornikami. Mogą to być czujniki rezystancyjne (Pt100), termopary (J, K, E, N, T, R, S, B) oraz sygnały analogowe (prądowe lub napięciowe). Rejestrator jest wyposażony w pamięć wewnętrzną oraz system zapisu wartości mierzonych na wyjmowanej karcie pamięci typu SD/SDHC.

Zobacz oferowane przez firmę Ohkura Electric Co. Ltd elektroniczne rejestratory temperatury z ekranem dotykowym (bezpapierowe, ekranowe, wideograficzne).

Zobacz stronę www firmy Ohkura Electric pod adresem http://ohkura.co.jp/en.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 • VM7003A – wideograficzne rejestratory temperatury – 3 kanałowe

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • VM7006A – wideograficzne rejestratory temperatury – 6 kanałowe

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • VM7009A – wideograficzne rejestratory temperatury – 9 kanałowe

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • VM7012A – wideograficzne rejestratory temperatury – 12 kanałowe

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • VM6100 – graficzne rejestratory temperatury

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • VM6800 – graficzne rejestratory temperatury

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły