O firmie

ACSE Sp. z o.o. - czujniki temperatury i termoapryACSE Sp. z o. o. zajmuje się produkcją, kompletacją oraz sprzedażą aparatury kontrolno-pomiarowej oraz urządzeń automatyki. Firma produkuje głównie wysokiej jakości czujniki temperatury (rezystancyjne: Pt100, Pt500, Pt1000, Ni100, Ni1000, NTC) oraz czujniki termoelektryczne (termopary: J, K, E, N, T, S, R, B). ACSE Sp. z o. o. to nowoczesna i szybko rozwijającą się firma o uznanej renomie na rynku polskim i europejskim. Obszarem swojej działalności obejmuje automatykę przemysłową, ciepłownictwo, wentylację oraz klimatyzację.

ACSE Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w roku 2005, stale rozwija się oraz podnosi jakość produkowanych czujników temperatury oraz termopar. Personel składa się wysoko wykwalifikowanej kadry inżynierskiej. Firma zatrudnia wykwalikowanych pracowników, którzy wiedzę i doświadczenie zdobyli m.in. w Krakowskiej Fabryce Aparatów Pomiarowych S.A. (KFAP S.A.). Siedziba firmy mieści się w Krakowie, ale obszar działalności obejmuje cały kraj. Produkowane czujniki temperatury (rezystancyjne i termoelektryczne) inne urządzenia dostarcza również do innych krajów Europy i nie tylko. Dostarczamy czujniki temperatury oraz termopary dla różnych aplikacji i gałęzi przemysłu. Współpracujemy również z wieloma firmami zajmującymi się projektowaniem, utrzymaniem, obsługą urządzeń oraz linii technologicznych. Z naszych urządzeń korzystają działy automatyki, utrzymania ruchu i energetyki w różnych zakładach przemysłowych.

Nasze czujniki temperatury oraz termopary stosowane są w wielu różnych aplikacjach, wszędzie tam gdzie wymagany jest pomiar, kontrola, monitoring i rejestracja temperatury. Oprócz standardowych wykonań czujników temperatury, wykonujemy również czujniki temperatury na zamówienie. Czujniki te wykonywane są według dokumentacji i wymagań klienta lub przesłanych wzorów. Produkowane przez nas czujniki temperatury stosowane są wszędzie tam, gdzie wymagany jest precyzyjny i niezawodny pomiar temperatury. Oferujemy czujniki temperatury dla energetyki, ciepłownictwa, przemysłu metalurgicznego, odlewnictwa, hutnictwa, przemysłu maszynowego, przemysłu motoryzacyjnego, przemysłu lotniczego, przemysłu chemicznego. Nasze czujniki są również stosowane w przetwórstwie tworzyw sztucznych i gumy, przemyśle spożywczym (browary, mleczarnie), przemyśle farmaceutycznym. Ponadto stosowane są w laboratoriach, budynkach użyteczności publicznej, szklarniach i gospodarstwach rolnych i sadowniczych, itp.

Oprócz produkcji czujników temperatury oferujemy również szeroką gamę urządzeń do pomiaru, regulacji, kontroli, rejestracji i monitoringu różnych wielkości procesowych (temperatury, wilgotności względnej i absolutnej, ciśnienia, różnicy ciśnień, poziomu, przepływu, pH, ORP, konduktancji, itp). W tym różnego rodzaju termoregulatory, sterowniki, kontrolery oraz regulatory temperatury, tablicowe wskaźniki i mierniki temperatury, rejestratory temperatury oraz różnego rodzaju przetworniki przetworniki.

Aby zapewnić szeroką i kompleksową ofertę współpracujemy z wieloma renomowanymi producentami aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki z Europy i świata. Jesteśmy przedstawicielem i wyłącznym dystrybutorem: Shinko Technos, Delta Ohm, Halstrup Walcher, Ohkura Electric, STS Sensor Technik Sirnach AG, Status Instruments, Additel, Optris, itp.

ACSE Sp. z o.o. oferuje głównie:

Nasze urządzenia w tym czujniki temperatury stosowane są głównie w piecach i liniach do obróbki cieplno-chemicznej. W piecach do hartowania, wyżarzania, odpuszczania, wannach hartowniczych), kadziach odlewniczych, piecach i liniach kuźniczych, a także w różnorodnych piecach tunelowych i suszarniach. Mierniki, regulatory oraz czujniki używane są również do produkcji i przetwarzania szkła (piecach do wytopu, formowania i hartowania szkła) oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych (wtryskarkach i wytłaczarkach).

Produkujemy również czujniki do autoklawów, wanien i linii do obróbki galwanicznej, do systemów wentylacji i klimatyzacji. Nasze urządzenia są również stosowane w kotłach do produkcji energii cieplnej i elektrycznej oraz w kotłach do spalania odpadów komunalnych. Nasze czujniki temperatury, mierniki tablicowe, cyfrowe regulatory i rejestratory temperatury stosowane są również w maszynach, urządzeniach oraz liniach muszących spełniać podwyższone wymagania jakościowe i niezawodnościowe. Oferujemy między innymi termoelektryczne czujniki temperatury (termopary) o klasie dokładności wyższej niż klasa 1, są to termopary w klasie dokładności +/-1.1°C (0,4%) zgodnie z AMS2750E. Termopary te są stosowane głównie w przemyśle  lotniczym i motoryzacyjnym.

Oferujemy czujniki, mierniki cyfrowe, przetworniki, elektroniczne regulatory i rejestratory temperatury o wysokiej jakości oraz krótkie terminy realizacji zamówień.

Zapraszamy wszystkich do szczegółowego zapoznania się z naszą bogatą ofertą, zobacz szczególnie nasze czujniki temperatury, regulatory temperatury,  rejestratory temperatury.