O firmie

ACSE Sp. z o.o. - czujniki temperatury i termoapryACSE Sp. z o. o. produkuje wysokiej jakości rezystancyjne czujniki temperatury (Pt100, Pt500, Pt1000) oraz termoelektryczne czujniki temperatury (termopary: J, K, E, N, T, S, R, B). Oferujemy również urządzenia do pomiaru, regulacji, rejestracji i monitoringu temperatury, wilgotności, ciśnienia, poziomu, przepływu, pH, ORP, konduktancji, itp. Nasza oferta, oprócz czujników temperatury obejmuje głównie kontrolery i regulatory temperatury, tablicowe i przenośne mierniki i wskaźniki temperatury, graficzne, papierowe oraz elektroniczne rejestratory temperatury oraz przetworniki wilgotności i temperatury.

ACSE Sp. z o. o. to nowoczesna i szybko rozwijającą się firma o uznanej renomie. Obszarem swojej działalności obejmuje automatykę przemysłową, ciepłownictwo, wentylację oraz klimatyzację. ACSE Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w roku 2005, stale rozwija się oraz podnosi jakość produkowanych czujników temperatury i termopar. Personel składa się wysoko wykwalifikowanej kadry inżynierskiej. Nasza kadra szeroką wiedzę i doświadczenie zdobyła m.in. w Krakowskiej Fabryce Aparatów Pomiarowych S.A. (KFAP S.A.). Siedziba firmy mieści się w Krakowie, ale obszarem działalności obejmuje cały kraj. Produkowane rezystancyjne i termoelektryczne czujniki temperatury dostarcza również do innych krajów Europy. Dostarczamy rezystancyjne i termoelektryczne czujniki temperatury dla różnych aplikacji i zastosowań. Współpracujemy z wieloma firmami zajmującymi się projektowaniem, obsługą urządzeń oraz linii technologicznych. Z naszych urządzeń korzystają działy automatyki, utrzymania ruchu i energetyki w różnych zakładach przemysłowych.

Nasze rezystancyjne czujniki oraz termopary stosowane są w wielu różnych gałęziach przemysłu. Oprócz standardowych wykonań czujników temperatury, wykonujemy czujniki temperatury na zamówienie. Czujniki te wykonywane są według dokumentacji i wymagań klienta lub przesłanych wzorów. Produkowane przez nas czujniki temperatury stosowane są wszędzie tam, gdzie wymagany jest precyzyjny i niezawodny pomiar temperatury. Oferujemy czujniki temperatury dla energetyki, ciepłownictwa, przemysłu metalurgicznego, odlewnictwa, hutnictwa, przemysłu maszynowego, przemysłu motoryzacyjnego, przemysłu lotniczego, przemysłu chemicznego. A także do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy, przemysłu spożywczego (browary, mleczarnie), przemysłu farmaceutycznego. Ponadto nasze urządzenia stosowane są w laboratoriach, budynkach użyteczności publicznej, szklarniach i gospodarstwach rolnych i sadowniczych, itp.

Aby zapewnić szeroką i kompleksową ofertę współpracujemy z wieloma renomowanymi producentami aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki. Jesteśmy przedstawicielem i dystrybutorem: Shinko TechnosDelta OhmHalstrup WalcherOhkura Electric, STS Sensor Technik Sirnach AGStatus InstrumentsAdditel, Optris, Metronic.

ACSE Sp. z o.o. oferuje głównie:

Nasze czujniki temperatury oraz pozostałe urządzenia są stosowane głównie w piecach i liniach do obróbki cieplno-chemicznej. W piecach do hartowania, wyżarzania, odpuszczania, wannach hartowniczych), kadziach odlewniczych, piecach i liniach kuźniczych, a także w różnorodnych piecach tunelowych i suszarniach. Czujniki używane są również do produkcji i przetwarzania szkła (piecach do wytopu, formowania i hartowania szkła) i tworzyw sztucznych (wtryskarkach i wytłaczarkach). Produkujemy również czujniki do autoklawów, wanien i linii do obróbki galwanicznej, do systemów wentylacji i klimatyzacji. Nasze urządzenia są również stosowane w kotłach do produkcji energii cieplnej i elektrycznej oraz w kotłach do spalania odpadów komunalnych. Czujniki temperatury, mierniki tablicowe, cyfrowe regulatory i rejestratory temperatury, stosowane są również w maszynach, urządzeniach oraz liniach muszących spełniać podwyższone wymagania jakościowe i niezawodnościowe. Produkujemy termoelektryczne czujniki temperatury o klasie dokładności wyższej niż klasa 1. Są to termopary w klasie dokładności +/-1.1°C lub 0,4% wg AMS2750E dla przemysłu lotniczego i motoryzacyjnego.

Oferujemy czujniki, mierniki cyfrowe, przetworniki, elektroniczne regulatory i rejestratory temperatury o wysokiej jakości oraz krótkie terminy realizacji zamówień.

Zapraszamy wszystkich do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.