Regulatory temperatury

Regulatory temperatury – uniwersalne urządzenia do regulacji temperatury.

Regulatory temperatury stanowią kluczowy element oferty ACSE Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Jesteśmy nowoczesną firmą zajmującą się przede wszystkim produkcją czujników temperatury oraz kompletacją i sprzedażą aparatury kontrolno-pomiarowej, w tym regulatorów temperatury i procesu. Zadaniem regulatora temperatury jest pomiar, wyświetlanie, stabilizacja i kontrola temperatury (termoregulatory) lub innej wielkości procesowej (wilgotności, ciśnienia, przepływu, poziomu, ph, konduktancji, itp.) na zadanym poziomie oraz szybkie niwelowanie zakłóceń, które mają wpływ na regulowany proces.

Nasz zespół tworzy kadra wybitnych specjalistów, którzy mogą służyć pomocą przy wyborze odpowiednich regulatorów temperatury, aby wybrane regulatory i sterowniki pracowały długo i niezawodnie oraz spełniały są wszystkie potrzeby klienta. Proponujemy Państwu niezawodne regulatory procesowe o najwyższej, jakości i za rozsądną cenę. Zamiennie regulatory temperatury to: termoregulatory, sterowniki temperatury, termostaty elektroniczne lub też kontrolery temperatury.

Dokładamy wielu starań, aby zamówienia na regulatory temperatury były realizowane sprawnie i terminowo, zgodnie z oczekiwaniami Klientów. Każdy zamówiony regulator temperatury jest sprawdzany, oddzielnie zapakowany i wyposażony w instrukcję obsługi. Standardowo regulator temperatury jest wyposażony w odpowiednie uchwyty montażowe i oraz inne akcesoria, które są zależne od wybranej konfiguracji termoregulatora. Stale poszerzamy krąg odbiorców regulatorów temperatury, co stwarza nam powody do satysfakcji z tego, w jaki sposób wykonujemy swoją pracę. Chętnie służymy pomocą oraz wsparciem technicznym w zakresie doboru regulatorów temperatury dla wielu gałęzi przemysłu. Zapewniamy zarówno proste regulatory temperatury, regulatory programowalne procesu jak i rozbudowane sterowniki i programatory procesów. Dostarczamy regulatory tablicowe oraz regulatory do montażu na szynie DIN, zarówno regulatory jednokanałowe jak i wielokanałowe.

Nasze termoregulatory Shinko Technos stosowane są w piecach do obróbki cieplnej (hartowania, wyżarzania, odpuszczania), suszarniach, autoklawach, wannach do obróbki galwanicznej, w maszynach do przerobu gumy i tworzyw (wtryskach i wytłaczarkach), piecach do wypału ceramiki, piecach do fusingu, piecach do wytopu (metali i szkła).

Dostępne produkty doskonale spełniają swoją rolę, a dzięki wyposażaniu ich w różnorodne funkcje i wyjścia, które sprawiają, że nasze regulatory temperatury mogą służyć do pomiaru i regulacji zarówno temperatury jak i innych procesów przemysłowych (wilgotności, ciśnienia, przepływu, poziomu, pH lub przewodności). W naszym asortymencie posiadamy różne serie produktów, które tworzą duży dział produktów pt. “Regulatory temperatury”. Szczegółowe specyfikacje oferowanych przez nas regulatorów i kontrolerów temperatury zamieściliśmy na naszej stronie.

Zobacz nasze regulatory temperatury, zapraszamy do współpracy!

Zapoznaj się z naszą ofertą w zakresie:
Czujniki temperatury >>>

Rejestratory temperatury >>>