Monitory różnicy ciśnień (sygnalizatory spadku)

Monitory różnicy ciśnień (sygnalizatory spadku ciśnienia) firmy Halstrup-Walcher i Delta Ohm do pomieszczeń czystych, kaskad filtrów i clean room-ów.

Dział obejmuje przetworniki różnicy ciśnień, monitory różnicy ciśnień, rejestratory różnicy ciśnień oraz sygnalizatory spadku spadku ciśnienia. Przetworniki i monitory różnicy ciśnień przeznaczone są do pomiaru różnicy ciśnień i sygnalizacji spadku ciśnienia w pomieszczeniach czystych (clean room-ach), strefach czystych, kaskadach ciśnień i śluzach powietrznych.

Pomieszczenia i strefy czyste stosowane są są w wielu gałęziach produkcji przemysłowej (farmacja, produkcja półprzewodników i elektroniki, produkcja paneli fotowoltaicznych, produkcja części lotniczych i kosmicznym, nanotechnologii, produkcji medycznej, laboratoriach oraz szpitalach, aptekach, itp.). Pomieszczenia i strefy czyste wykorzystywane są wszędzie tam, gdzie wymagane jest zabezpieczenie przed zanieczyszczeniem lub skażeniem zawartych w otaczającym powietrzu.

Pomieszczenia i strefy czyste w zależności od wymaganej klasy czystości wymagają stosowania odpowiednich śluz powietrznych o stref o podwyższonym ciśnieniu aby cząstki zanieczyszczenia się nie dostawały lub wydostawały z takich obszarów przez klimatyzację i wentylację. Dlatego do monitoringu różnicy ciśnień w pomieszczeniach czystych (clean room) stosuje się różnego rodzaju przetworniki, rejestratory różnicy ciśnień oraz sygnalizatory spadku ciśnienia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 • HD50CR – rejestratory różnicy ciśnień do clean room

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • P26 – przetworniki ciśnienia i różnicy ciśnień

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • P34 – przetworniki ciśnienia i różnicy ciśnień

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • PUC-24 – monitory różnicy ciśnień (spadku ciśnienia)

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • PUC-28 – monitory różnicy ciśnień (spadku ciśnienia)

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły
 • PUC-44 – monitor czystych pomieszczeń

  Cena netto: 0,00 zł Szczegóły